820 9700 0919
تماس با ما


 

 

 

مدیریت و ادمین اینستاگرام برای تمامی مشاغل (کسب و کار ها)

اینستاگرام محبوبترین شبکه اجتماعی در سراسر دنیاست و در ایران نیز میلیون ها کاربر فعال دارد که روزانه مدت زمان زیادی را در اینستاگرام سپری می کنند. در همین راستا فضایی بسیار مناسب برای کسب و کار ها ایجاد شده تا با مدیریت اینستاگرام اصولی بتوانند خدمات و محصولات خود را معرفی و به فروش برسانند.

به عنوان مثال برخی از صاحبین کسب و کار در ایران از این فرصت استفاده نموده و حتی با فروشگاهی کوچک در گوشه کنار شهر توانسته اند با ادمین اینستاگرام حرفه ای، حجم گسترده ای از بازار را تصاحب نمایند و درآمد بسیار مناسبی از اینستاگرام داشته باشند. موفقیت و افزایش فروش از طریق اینستاگرام مستلزم برنامه ریزی دقیق و استفاده از استراتژی های نوین می باشد.

820 9700 0919    تماس با ما

مدیریت اینستاگرام

مدیریت و ادمین پیج اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام و ادمین پیج اغلب توسط تیم متخصص انجام میشود و پروفایل های اینستاگرام محبوب و پردرآمد، با مدیریت حرفه ای و کار تیمی به موفقیت دست یافتند. ادمین اینستاگرام میتواند توسط شخص نیز انجام شود اما نتیجه قطعا مفید نخواهد بود و یک شخص به تنهایی قادر نیست که به ایده آل ترین شکل اینستاگرام را مدیریت کند. بی استودیو با بیش از هفت سال سابقه درخشان و ارائه خدمات به برترین برند های ایرانی با در اختیار داشتن تیم با تجربه دیجیتال مارکتینگ، عکاس فیلم بردار تدوینگر محتوا نویس به خوبی می تواند در اینستاگرام کسب و کارتان را رونق دهد تا به اهداف تایین شده برسید. ما از ابتدا تا انتهای مدیریت اینستاگرام در کنار شما هستیم و با تولید محتوای ارزشمند و بازاریابی هدفمند به جذب مشتری و افزایش فروش محصولات و خدمات کمک می نماییم تا برند خود را در اینستاگرام تثبیت کنید.

ادمین اینستاگرام

تولید محتوا اینستاگرام (تقویم محتوایی)

ادمین اینستاگرام حرفه ای، نیاز به برنامه ریزی دقیق و هدفمند دارد. در ابتدا می بایست تحلیل و بررسی کاملی بر روی کسب و کار، همچنین مخاطبین بازار هدف و پرسونای آنها انجام داد. پس از آنالیز طبق تقویم محتوایی برنامه زمانی فرآیند های تولید و بازاریابی محتوا در اینستاگرام ارائه خواهد شد. تولید محتوا اینستاگرام میتواند توسط یک شخص نیز انجام شود اما نتایج خوبی به همراه نخواهد داشت. مدیریت اینستاگرام و ادمین پیج می بایست توسط تیم خلاق و متخصص انجام شود و پیش از تولید محتوا در اتاق فکر، ایده پردازی توسط تیم مدیریت اینستاگرام که شامل متخصصین بازاریابی دیجیتال و طراحان حرفه ای می باشد انجام میشود تا محتوا ارائه شده از جذابیت و کیفیت لازم برخوردار باشد که در نهایت به افزایش فروش محصولات/خدمات کسب و کار شما منجر شود.

مدیریت اینستاگرام

طراحی پست و استوری اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام حرفه ای مستلزم طراحی پست و استوری خلاقانه و کاربردی می باشد که اهمیت بسیار زیادی در موفقیت برند شما در اینستاگرام دارد. از بین میلیون ها کاربر اینستاگرام هر شخص و شرکت از پست های خاص خود استفاده میکند و طراحی این فریم ها می بایست مطابق استراتژی و زبان برند شما انجام شود. طراحی پست و استوری اینستاگرام موضوعی است که می بایست در ادمین اینستاگرام مورد توجه زیادی قرار گیرد زیرا ارتباط شما با مشتریان و مخاطبین بازار هدف از طریق پست ها و محتوا های ارائه شده در اینستاگرام شکل میگیرد. مدیریت اینستاگرام مطابق استراتژی و همچنین تولید و اشتراک گذاری محتوای جذاب، منجر به افزایش فالوئر و فروش محصولات و خدمات کسب و کار شما میشود.

820 9700 0919    تماس با ما

ادمین اینستاگرام

عکاسی و فیلم برداری اینستاگرام

تصاویر و طرح های گرافیکی می تواند جذابیت زیادی برای کاربران اینستاگرام داشته باشد اما در عین حال می بایست جهت بهبود نرخ تعامل کاربران و ملموس تر کردن کسب و کارتان (محصولات و خدمات) تصاویر رئال و واقعی میتواند بسیار مفید باشد. عکاسی و فیلم برداری اینستاگرام میتواند به افزایش فالوئر و فروش کمک بزرگی نماید. در پکیج های مدیریت اینستاگرام خدمات عکاسی و فیلم برداری برای شبکه اجتماعی اینستاگرام انجام میشود و بر حسب موضوع کسب و کار و استراتژی تدوین شده میتواند متفاوت باشد و هر کسب و کار با توجه تحلیل و بررسی های انجام شده از نوع ارائه محتوا خاص خود بهره میبرد. مدیریت اینستاگرام و درج محتوا های جذاب و کاربر پسند میتواند به صورت ترکیبی از تصاویر و ویدئو های رئال و موشن گرافی استفاده شود که نتایج خوبی را نیز به همراه خواهد داشت. انتشار محتوا ها نیز توسط تیم ادمین اینستاگرام طبق زمان بندی ارائه شده با رعایت اصول هشتگ گذاری و سئو انجام خواهد شد.

ادمین اینستاگرام

تبلیغات و بازاریابی اینستاگرام

یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت و افزایش فروش (جذب مشتری) در اینستاگرام تبلیغات و بازاریابی می باشد. تبلیغات اینستاگرام می بایست به شکل هدفمند و خلاقانه باشد تا به موفقیت منجر شود. در پکیج ادمین اینستاگرام به صورت ماهانه پس از تحلیل و بررسی دقیق مخاطبین بازار هدف، کمپین تبلیغاتی طراحی و اجرا میشود. هدف از تبلیغات و بازاریابی در ادمین اینستاگرام میتواند برای هر کسب و کار متفاوت باشد. به عنوان مثال برخی از شرکت ها و مجموعه ها در مدیریت اینستاگرام خود نیاز به برندینگ و افزایش مخاطب (فالوئر واقعی و فعال) دارند و برخی دیگر به معرفی محصولات و خدماتشان تمایل دارند.

تمامی این موارد پیش از تدوین برنامه تبلیغاتی، در پکیج ادمین اینستاگرام بررسی خواهد شد تا خروجی و نتایج به دست آمده از فرآیند های تبلیغات اینستاگرام مثمر ثمر واقع شود. در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی موارد زیادی دخیل می باشد که از جمله میتوان به شعار و متن تبلیغاتی، طراحی گرافیکی یا تصاویر رئال ارائه شده و همچنین محتوا ویدئویی اشاره کرد. تبلیغات در اینستاگرام به اشکال گوناگون اجرا میشود و هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد. تبلیغات به صورت پست و استوری، اینفلوئنسر مارکتینگ یا حتی شرکت در کارناوال های معتبر، همگی میتوانند مفید باشد در صورتی که برنامه تبلیغات و بازاریابی اصولی و هدفمندی در پکیج مدیریت اینستاگرام تدوین شود. ما در بی استودیو با خلق محتوای خلاقانه و هدفمند به جذب و افزایش فروش از طریق اینستاگرام کمک مینماییم.

مدیریت اینستاگرام

سئو و بهینه سازی اینستاگرام

شاید کلمه سئو را برای سایت و گوگل شنیده باشید اما لازم است بدانید اینستاگرام نیز مانند سایت سئو دارد که این خدمات در پکیج های ادمین اینستاگرام بی استودیو ارائه میشود. برای درک بهتر موضوع، شما به دنبال خدمات یا محصول خاصی در اینستاگرام میگردید و برای این کار در قسمت جستجو اینستاگرام کلمه مورد نظر را جستجو میکنید. اینستاگرام در ردیف های اول تعدادی پیج های اینستاگرام را نمایش میدهد. وقتی با کلمه کلیدی بازار هدف خود در صفحه نتایج جستجو اینستاگرام بالا باشید، حجم زیادی از مخاطبین که علاقه مند به محصولات و خدمات شما هستند وارد پیج اینستاگرام شما خواهند شد که در نتیجه به افزایش فروش و درآمد منجر میشود. موفقیت در سئو اینستاگرام عوامل مختلفی دارد از تولید محتوا کاربردی و هدفمند تا بهینه سازی پیج اینستاگرام از جمله مواردی هستند که در رتبه بندی جستجو اینستاگرام دخیل می باشند. سئو و بهینه سازی اگر به صورت حرفه ای انجام شود می تواند نتایج خوبی را به همراه داشته باشد که ادمین اینستاگرام هوشمندانه مستلزم سئو طبیعی و اصولی می باشد.

820 9700 0919    تماس با ما

ادمین اینستاگرام

افزایش امنیت و ضد هک اینستاگرام

امنیت اینستاگرام یکی از دغدغه های اصلی اینستاگرامر های حرفه ای می باشد که درآمد خوبی از این شبکه اجتماعی دارند. همانطور که مطلع هستید به دلیل رعایت نکردن مسائل امنیتی و عدم دانش کافی در زمینه ضد هک و افزایش امنیت اینستاگرام، متاسفانه پیج های زیادی به دست هکر های سودجو افتاده است. راه کار چیست ؟ ما در فرآیند های مدیریت و ادمین اینستاگرام به نکات امنیتی و ضد هک اینستاگرام توجه ای ویژه ای میکنیم. افزایش امنیت و بهینه سازی پیج کسب و کارتان در پکیج مدیریت و ادمین اینستاگرام به بهترین شکل توسط متخصصین مربوطه انجام خواهد شد تا دیگر هیچگونه نگرانی از بابت هک اینستاگرام خود نداشته باشید.

مدیریت اینستاگرام

افزایش فالوئر ایرانی اینستاگرام

افزایش فالوئر واقعی یکی از موارد مهمی است که در موفقیت پیج اینستاگرام شما نقش دارد. مدیریت اینستاگرام اصولی مستلزم برنامه ریزی دقیقی می باشد که با فرآیند های تولید و بازاریابی محتوا در اینستاگرام، منجر به جذب فالوئر واقعی و ایرانی شود که به محصولات و خدمات شما علاقه مند می باشند که پتانسیل بالایی برای فروش دارند. ادمین اینستاگرام می بایست به گونه ای باشد که از کمپین های تبلیغات و بازاریابی بهترین بهره وری انجام شود تا شاهد افزایش فالوئر هدفمند و واقعی باشید که به خواست خود شما را دنبال میکنند. ما در پکیج های مدیریت و ادمین اینستاگرام به صورت ماهانه فالوئر های واقعی و ایرانی پیج شما را افزایش میدهیم تا به برندینگ و افزایش فروش منجر شود.

ادمین اینستاگرام

طراحی مسابقه و قرعه کشی اینستاگرام

اگر شرکت یا سازمانی هستید که قصد دارد کمپین خاصی را با اهداف تعیین شده طراحی و راه اندازی کند، ما در این زمینه نیز میتوانیم به شما کمک کنیم. در صورتی که بودجه مناسبی برای مدیریت اینستاگرام در نظر گرفته شود یکی از راهکار های تبلیغات و بازاریابی اینستاگرام که بسیار برای برند ها مفید است، طراحی مسابقه و قرعه کشی می باشد که برای موفقیت کمپین می بایست برنامه ریزی دقیق و اصولی انجام شود. مسابقه و قرعه کشی در اینستاگرام میتواند تعداد فالوئر ها و مشتریان شما را به شکل چشم گیری افزایش دهد که در پکیج های سازمانی ادمین اینستاگرام این خدمات ارائه میشود.

مدیریت اینستاگرام

مدلینگ اینستاگرام / مدل خانم و آقا

زمانی که فالوئر های شما به جای تصاویر رئال و گرافیکی، شخص یا اشخاصی را مشاهده کنند، ارتباط بسیار بهتری با برند شما بر قرار خواهند کرد که منجر به افزایش نرخ تعامل و فروشتان خواهد شد. مدلینگ اینستاگرام به این گونه ای است که با سناریو نویسی اصولی و همچنین فیلم برداری و تدوین حرفه ای می تواند منجر به افزایش فروش چشمگیر و موفقیت برند شما در اینستاگرام شود.

هر شخص که ظاهر مناسبی داشته باشد صرفا قادر نخواهد بود که مدلینگ اینستاگرام را به شکل ایده آل انجام دهد. مدلینگ اینستاگرام نیاز به آموزش های بازیگری و یادگیری زبان بدن در سطح پیشرفته می باشد که حس خوبی را به بیننده منتقل شود و همچنین محبوبیت برند شما را افزایش دهد. بی استودیو  با همکاری برترین مدل های ایرانی خانم و آقا میتواند فرآیند های مربوط به تولید محتوا ویدیویی (اینفلوئنسر و چهره) را به شکل ایده آل انجام دهد. خدمات مدلینگ اینستاگرام فقط در پکیج های سازمانی و برند مدیریت و ادمین اینستاگرام قابل ارائه میباشد.

820 9700 0919    تماس با ما

ادمین اینستاگرام

اینفلوئنسر مارکتینگ اینستاگرام

معرفی محصولات و خدمات از طریق اینستاگرام یکی از رایج ترین و جذاب ترین پدیده های بازاریابی این روز ها می باشد. اینستاگرام بسیار در بین مردم محبوب است و زمان زیادی را در آن سپری می کنند. معرفی محصولات و خدمات به شکل مستقیم شاید برای کاربران جذابیت زیادی نداشته باشد اما زمانی که توسط افراد محبوب و اینفلوئنسر معرفی شوند بدون شک تاثیرات مثبت و افزایش فروش برای کسب و کار شما اتفاق می افتد. اینفلوئنسر مارکتینگ اینستاگرام میتواند شکست نیز بخورد ! اگر سناریو و تولید محتوا جذابی انجام نشود و یا در انتخاب اینفلوئنسر و مخاطبین آنها دچار اشتباه شوید میتوان وقت و هزینه شما هدر برود. مدیریت پیج اینستاگرام حرفه ای می بایست به گونه ای انجام شود تا مخاطبین جدیدی که از طریق تبلیغات و اینفلوئنسر ها وارد صفحه اینستاگرام شما میشوند بسیار جذاب و گیرا باشد تا شاهد نرخ ریزش و آنفالو کمی باشید. در موفقیت کمپین های تبلیغات اینستاگرام عوامل زیادی دخیل هستند که از جمله میتوان به مدیریت و ادمین اینستاگرام حرفه ای و برنامه ریزی شده اشاره نمود. تیم بی استودیو با سناریو نویسی و ایده پردازی های جذاب با پتانسیل وایرال شدن از ابتدا تا انتهای کمپین های تبلیغاتی و اینفلوئنسر مارکتینگ اینستاگرام در کنار شما می باشد.

مدیریت اینستاگرام

خرید و فروش پیج اینستاگرام

عده ای از افراد معتقدند خرید پیج اینستاگرام اشتباه است در صورتی که اگر خرید پیج به صورت اصولی و با آنالیز کامل انجام شود میتواند به موفقیت و افزایش فروش از طریق اینستاگرام منجر شود. در انتخاب و خرید پیج اینستاگرام می بایست فاکتور های بسیاری را در نظر گرفت. به عنوان مثال موضوع پیج قبل از فروش می بایست به موضوع کسب و کار شما مرتبط باشد یا با بررسی دقیق تر فالوئر ها می توان به میزان نرخ تعامل و مشارکت آنها و اثر بخش بودن پیج اینستاگرام برای کسب و کار شما پی برد. یکی دیگر از مشکلاتی که در فرآیند خرید و فروش پیج اینستاگرام اتفاق می افتد، هک و امنیت پیج می باشد که افراد سودجو نتوانند پس از فروش، پیج اینستاگرام را هک کنند.

تمامی این موارد در مشاوره های مدیریت و ادمین اینستاگرام بی استودیو ارائه میشود و صاحبین کسب و کار میتوانند در صورت تمایل بدون دغدغه و نگرانی پیج اینستاگرامی که میتواند مفید باشد و به فروش منجر شود را با نظارت و گارانتی مجموعه بی استودیو خریداری نمایند. در صورتی که قصد داشته باشید پیج اینستاگرام خود را از صفر شروع نمایید نیز در پکیج های مدیریت اینستاگرام قابل ارائه می باشد اما لازم به ذکر است با تبلیغات محدود در مقیاس کم نمی توان در مدت زمان کوتاه فالوئر های بسیار زیادی جذب نمود که به صورت طبیعی حفظ شوند و منجر به آنفالو نشود! در صورتی که پیج شما فالوئر های واقعی ندارد یا از روش هایی همانند خرید فالوئر فیک و غیر واقعی استفاده نموده اید می بایست برنامه ریزی درستی از ابتدای کار در فرآیند مدیریت و ادمین اینستاگرام در نظر گرفت تا بتوان به فروش محصولات و خدمات شما در اینستاگرام منجر شود.

ادمین اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام واینر ها و بلاگر ها

رسانه انتخابی در تبلیغات اینستاگرام نقش مهمی در موفقیت کمپین تبلیغاتی و میزان اثر بخشی آن دارد و می بایست محتوای تبلیغاتی مطابق رسانه انتخابی و نوع مخاطبین (علاقه مندی آنها) تولید شود. واینر ها اشخاصی هستند که به تولید محتوای ویدیویی طنز و انتشار در اینستاگرام می پردازند. تاریخچه واینر ها در ایران به همین چند سال پیش برمیگردد و اکنون اشخاص زیادی با تولید محتوا کمدی، فالوئر های زیادی را در اینستاگرام جذب نموده اند. در همین راستای فضایی به وجود آمده تا صاحبین کسب و کار با معرفی محصولات و خدمات خود توسط این افراد، بتوانند افزایش فروش چشم گیری را شاهد باشند.

با توجه به نوع رسانه انتخابی می بایست محتوای ارائه شده برای تبلیغات متفاوت باشد به عنوان مثال محتوای تبلیغاتی که توسط واینر ها معرفی می شود جهت تاثیرگذاری بیشتر می بایست چاشنی طنز و کمدی داشته باشد تا مخاطبین آنها را جذب نماید. بلاگر های اینستاگرام نیز به تولید محتوا ویدیویی با موضوعی خاص می پردازند به عنوان مثال اشخاصی به سفر و گردشگری علاقه مند هستند و مکان های دیدنی ایران و جهان را معرفی می کنند. بلاگر ها در تمامی موضوعات فعالیت دارند و هر شخص با توجه به علاقه مندی و تخصص خود موضوعی را انتخاب می نماید. بلاگر ها اغلب ارتباط خوبی با مردم و فالوئر های خود دارند و در همین راستا می توان با تبلیغات خلاقانه و هدفمند به جذب مشتری و بازاریابی تاثیر گذار اینستاگرام پرداخت. تمامی این فرآیند ها توسط تیم مدیریت و ادمین اینستاگرام بی استودیو برنامه ریزی و اجرا خواهد شد و نهایتا با ارائه گزارش شفاف و کاربردی از فرآیند رشد پیج و افزایش فروش خود آگاه خواهید شد.

ادمین اینستاگرام

آنالیز اینستاگرام و گزارش دهی

آنالیز و بررسی مستمر پیج اینستاگرام و رقباء، مهمترین گام برای تحلیل رفتار کاربران و اندازه گیری نرخ مشارکت آنها می باشد که میتوان بازخورد محتوا های ارائه شده و فرآیند های بازاریابی را نیز سنجید. در پکیج های ادمین اینستاگرام، پیج شما و رقباء توسط متخصصین بازاریابی دیجیتال به صورت روزانه آنالیز و بررسی میشوند تا از تغییرات و میزان رشد آگاه شوند که نهایتا در قالب گزارش جامع و مفید به اشخاص یا مجموعه هایی که از خدمات مدیریت اینستاگرام استفاده نمودند ارائه شود تا از پیشرفت کار و فرآیند های بازاریابی مطلع شوند.

820 9700 0919    تماس با ما

بی استودیو تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ

کپی متن امکان پذیر نمی باشد